Otázky a odpovědi

Jak Vás můžu kontaktovat a co mám napsat do kontaktního formuláře?

Kontaktovat nás můžete na e-mail atavykup@seznam.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách v sekci Napište nám. Do emailu nebo kontaktního formuláře napište své jméno, telefonní číslo a podrobný popis auta. Typ, Značku, Rok výroby, Stav tachometru a celkový stav. Zda je auto pojízdné, zda je poškozené atp. Po přijetí e-mailu Vás budeme na uvedené číslo neprodleně kontaktovat a domluvíme si termín prohlídky auta.

Jaká vozidla vykupujete a kolik od Vás dostanu?

Auto výkup se týká veškerých pojízdných vozidel, jakéhokoli stáří a stavu. Po odeslání kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat na uvedeném čísle a domluvíme si s Vámi schůzku. Vykupované vozidlo prohlédneme a určíme cenu na místě. Garantujeme Vám nejvyšší cenu výkupu v Moravskoslezském kraji. 

V jakých městech působíte?

Výkup aut je realizován ve městech Karviná, Havířov, Orlová, Bohumín, Ostrava, Český Těšín, Třinec. Auta vykupujeme také v přilehlých obcích a menších městech jako jsou Petřvald, Rychvald, Petrovice u Karviné, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Horní Suchá a dalších. Po telefonické domluvě k Vám přijedeme. Nikam nemusíte jezdit. Vše vyřidíte z pohodlí Vašeho domova.